Про компанію Heelma Web

Heelma Web відносно молода компанія, яка стрімко розвивається на ринку. В нас ви можете замовити landing page, прибутковий інтернет-магазин під ключ, або корпоративний сайт. Крім цього, ми спеціалізуємося на розробці різнотипних сайтів, програмного забезпечення, послугах інтернет-маркетингу, а також SEO-оптимізації. Основа нашої політики - це якість, надійність та унікальність.

Якщо Ви є власником компанії і хочете, щоб про Ваш товар або послугу дізналося якомога більше людей, - наші спеціалісти допоможуть Вам обрати такий тип сайту, який буде підходити саме під Вашу сферу діяльності, а маркетологи напишуть тексти, які підвищать Ваші продажі в декілька разів. У випадку, коли Вам більш важливий бренд, то ми створимо індивідуальний і яскравий сайт-візитку, де Ви зможете розмістити всю необхідну інформацію про себе чи свою компанію.Також ми розробляємо динамічні інформаційні портали, соціальні мережі, форуми тощо.

Наша компанія виконує постійну підтримку розроблених нами сайтів, в яку входить: добавлення нової інформації на сайт (по потребі), написання нових модулів, періодичні перевірки на віруси, зміна паролів від аккаунтів, підключення системи аналітики дій користувачів на сайті, ведення хостингу і домену, періодичні резервування копій бази даних, надання щомісячних звітів про роботу сайту та інше.